Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Eylül Yazılım HizmetlerimizETA

  • ETA Bilgisayar Programları eğitimi
  • ETA Bilgisayar Programları desteği
  • ETA Matbu form dizaynları
  • ETA E-Fatura Satış,Eğitim Destek ve Dizaynı
  • ETA E-Defter Satış Eğitim ve Destek Hizmeti
  • ETA Online Ödeme

Personel Teşvik Hesaplama Sistemi

Farklı kanunlar ve alt mevzuatta düzenlenmiş olan istihdam prim teşviklerinden firmaların tam ve zamanında faydalanması amacıyla geliştirilmiş web tabanlı, çevrimiçi çalışan bir uygulamadır. Devamı

Bakım Anlaşmaları

İşinize önem veriyoruz... Günümüz teknoloji dünyasında bilgisayar sistemlerinizin uğrayacağı aksamaların, işinize ne tip zararlar verebileceğinin farkındayız. Müşterilerimizle yaptığımız bakım anlaşmaları sayesinde, düzenli ziyaretlerde bulunup işinizin aksamaması için öncede önlem almak bizim işimiz.

Uzaktan destek hizmeti

Eta bayisi olarak, ETA programları satışı, Satış sonrası destek, kaliteli eğitim, modüller arası entegrasyon, sağlam altyapı, veri güvenliği, detaylı raporlama ve kurumsal destek hizmetleri sunulmaktadır. Uzaktan destek hizmeti sayesinde sorunlar çok hızlı bir şekilde çözümlenebilir.

Anti-Virüs YazılımlarıAnti-Virüs Yazılımları

Bilişim dünyasının kaçınılmaz düşmanları, Virüsler... Profesyonel anti-virüs programlarımız sayesinde network ve bilgisayarlarınız güvence altında.

Bilgisayar parçaları satışı ve desteği

Tek çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Diğer hizmetlerimizle birlikte parça desteğimiz ile maliyetleriniz de kontrol altında bulunacaktır.

Teknik Servis

Yazılım, donanım, Microsoft Office programlar ve diğer... soru(nu)nuz mu var? yanınızda Eylül Yazılım var.

Web Sitesi Tasarımı ve Güncelleme

Şirketinizin web sitesi; firmanızın güncel teknolojiyi kullandığını gösteren en önemli işarettir. Bir web sitesi sahibi olarak müşterilerinize ve iş ortaklarınıza internet teknolojisini kullandığınızı gösterecek ve onların size vereceği artı puanlara bir yenisini daha eklemiş olacaksınız.

Adwords Google Reklam Yönetimi

Google reklamları yönetimi, doğru hedef kitle, daha düşük tıklama başı maliyetler

Sosyal Medya Reklam ve Hesap Yönetimi

Instagram ve Facebook üzerinden doğru hedef kitleye ulaşım, Hedef Kitleye  yönelik sponsorlu içerikler, Sosyal medya paylaşımları, Video İçerik oluşturma.

360 Sanal Tur

Ürün veya hizmetler için teknolojik 360 Sanal gezinti