Hakkımızda

Hakkımızda

2007 'de, işletmelerin iş süreçlerinde ihtiyaç duydukları yazılım uygulamalarına çözümler üretmek hedefiyle iş dünyasında yerini alan Eylül Yazılım, bugün yine Dijital Dönüşümde çözüm odaklı hizmetler ve katma değerli yeni nesil yazılım teknolojileri üreten bir bilişim firması olarak faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Sektör bağımsız olarak sahaya sunduğu bu yazılım ürünleri ve hizmetlerin ortak özellikleri verimlilik odaklı, rekabetçi ve katma değerli çözümler olmalarıdır.

Bu kapsamda müşterilerine sunduğu fark yaratan hizmetler ve pazarında rekabet gücünü artıran yazılım ürünleri ile sektöründe markalaşmış birçok kuruluşta başarılı uygulama ve projelere imza atmıştır.

Müşterilerine sunduğu eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerinin merkezinde ETA Ticari Muhasebe Programlarını ve ERP sistemlerini konumlandıran Eylül Yazılım yaptığı bu çalışmalarıyla da müşterilerinde daha yüksek fayda sağlamıştır

VİZYONUMUZ

Kurulduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimizin çalışmalarına destek vererek onların iş hacmini büyütmelerine yardımcı olarak, sektörlerinde adlarını duyurup daha geniş kitlelere ulaşmalarını sağlayacak çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz. Müşterilerimize verdiğimiz değerden ve işimizdeki kaliteden dolayı sürekli büyüyerek çizgimizi daha da ileriye taşıyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin mevcut sistemlerini verimli kullanmaları için çözümler üretmek için Muhasebe yazılım programlarıyla uyumlu e-dönüşüm sistemleri, Mobil uyarlamalar oluşturmak.   

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kurumsal başarının merkezinde mutlu, istikrarlı ekip çalışanlarının olduğunu bilen firmamız, iş süreçlerine bu anlayışla yaklaşmaktadır.

Müşterilerimizin sistemlerinde meydana gelebilecek sorunlara anında çözüm üretebilmek amacıyla, gerek telefon desteği, gerekse uzak masaüstü bağlantısı ile çalışmaktayız. Ayrıca rekabetçi pazarda Kobilere değer ve gücüne güç katacak özel olarak tasarlanmış çözümler sunmak kalite anlayışımızın önemli bir parçasını oluşturmaktadır.

NEDEN BİZ?

Eylül Bilgisayar, çalışmalarını uzun soluklu müşteri sadakatinin sağlanmasına yönelik sürdürmekle birlikte, müşteri taleplerini ve sorunlarını sahiplenerek, hızlı, sorunsuz ve kaliteli hizmet ilkesi ile sunduğu katma değerli hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.