Destek Hizmetleri

Destek Hizmetleri

Kurumların, iş uygulamalarındaki ihtiyaç duydukları tüm çözümlere cevap veren firmamızın hizmetleri kesintisiz olarak sunulmaktadır. Müşterilerimizin bilgi altyapılarında meydana gelebilecek sorunlara anında müdahale edebilmek amacıyla, telefon desteğinden, uzak bağlantı desteğine veya acil müdahaleye varan her türlü hizmet kurumumuz tarafından kesintisiz olarak sunulmaktadır.

Destek Hizmet paketlerimiz ihtiyaçlara göre farklılıklar gösterebilmektedir. Sözleşmeli hizmetler kapsamındaki hizmetlerin başında Destek hizmetleri paketlerimiz gelmektedir.

Sunduğumuz destek hizmetlerimizi özetleyecek olursak;  

Telefon Destek Hizmetlerimiz:

Bu hizmet kapsamında müşterilerimize kullandıkları uygulama ile ilgili basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur.

Periyodik Ziyaret Destek Hizmetlerimiz:

Periyodik müşteri ziyaretleri kullanılan uygulamalarda karşılaşılan ve müdahale edilmeyi bekleyen konular ile ilgili yakın temasta çalışma süreçlerini kapsamaktadır.

Çağrı Bazlı Yerinde Destek:

Bu destek hizmeti paketi ile müşteri talebi veya vukuu bulan müdahale ihtiyaçlarına belirlenen süre içinde müşteri yerinde müdahaleyi amaçlayan destek hizmetidir. Müşterimiz ile zaman / maliyet konularındaki sağladığımız ortak mutabakat ile süreç başlar. Bu hizmet genellikle sistem çalışmasını aksatan bir karşısında gerçekleşmektedir. Sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

Online Destek:

Yine kurum ile varılan zaman / maliyet mutabakatından sonra uzak bağlantı yönetimi ile bağlanılarak sorunun tespiti ve gerekli müdahale doğru anda yapılmaktadır.

SÖZLEŞMELİ DESTEK HİZMETLERİMİZ

Bu hizmet paketi kapsamdaki müşterilerimiz, yukarıdaki belirtilmiş tüm destek hizmetlerimizden faydalanma hakkına sahip olmaktadır.